Дейдей Євген Сергійович. Досьє №44/317

08.07.2015
5133

Дейдей Євген Сергійович

Народний депутат ВРУ VIII скликання, представник «Народного фронту», командир батальйону міліції «Київ-1»

БІОГРАФІЯ

Євген Дейдей народився 12.07.1987 р. у місті-перлині Одесі. Майбутній нардеп Дейдей Євген Сергійович здобув спеціальність політолога у Київському університеті ім. Т. Г. Шевченко. Здобув диплом спеціаліста, пішов в аспірантуру, продовжив навчатися політології. Дейдей вважається одним із наймолодших представників нової влади. Також Євген Сергійович є організатором столичного батальйону патрульної служби міліції спецпризначення «Київ-1» ГУ МВС України.

На «Євромайдані» Євген Дейдей був у самообороні Майдана, займав посаду командира. Депутат Дейдей часто буває у Донецькій області, доставляючи разом із волонтерами гуманітарну допомогу на територію, прилеглу до АТО.

У минулому році Євген Дейдей удостоївся нагороди «За мужність» ІІІ ступеня.

ПОЛІТИКА

Дейдей Євген Сергійович достатньо рано почав свою політичну кар’єру. Йому ще немає 30 років, а він вже є відомим політичним діячем.

Як тільки Євгену Дейдею виповнилося вісімнадцять, він став членом партії «Свобода». У 2011 р. Євген Сергійович почав працювати в міліції у якості слідчого, а через пару років став координатором батальйону «Київ-1» у МВС. У 2014 р. його обрали у якості депутата від партії «Народний фронт». Євген Дейдей через короткий час був включений до складу Військової ради ВР України.

КОМПРОМАТ

Особа Євгена Дейдея достатньо скандальна. Кар’єра молодого політика почалась з кримінальної справи. Коли Ющенко був при владі, Євген Дейдей звинувачувався у причетності до залякування та побитті одеського судді. Крім того, за деякими даними, він розкрадав одеський хлібокомбінат та молокозавод. На нього завели кримінальну справу.

Цікаво, що завдяки зв’язкам батька Дейдей Євген Сергійович почав працювати слідчим міліції. Підозри до вчинення серйозних правопорушень не завадили йому влаштуватися на цю посаду.

За чутками, доки Євген Дейдей працював у правоохоронних органах, він встиг здійснити ще біля трьох кримінальних нападів на громадян міста. Здавалось, ніби працівник міліції повинен захищати людей, а не нападати на них, але Євген Дейдей, судячи з усього, притримувався іншої точки зору. Говорять, що на його совісті висить багато злочинів, що потрапляють під дію п’яти, як мінімум, статей Кримінального кодексу. Серед них є такі, як «умисне вбивство», «пропаганда війни», «геноцид», «створення кримінальної організації» і тому подібне.

СІМ’Я

Батько народного депутата України та командира батальойну «Київ-1» – Дейдей Сергій Яковлевич – колишній депутат Ренійської міськради. Одразу можна побачити, в кого пішов син. Сергій Яковлевич не відрізняється зразковою поведінкою. Говорять, що на нього теж заведено багато кримінальних справ. Мати нардепа Дейдея Євгена, Ольга Миколаївна, є домогосподаркою.

Будучи сином міні-олігарха та колишнього депутата, сам народний депутат Євген Дейдей живе безбідно. Він являє собою співвласника сімейної компанії «Айнхайт», а також компанії ТОВ «ТДН», яка виробляє одяг.

 

Поделиться
Комментарии (0)

Комментарии закрыты.

mediametrics