Мельничук Сергій Петрович. Досьє №44/333

13.07.2015
3025

Мельничук Сергій Петрович

Засновник та колишній командир батальйону «Айдар», колишній народний депутат Верховної Ради України VIII скликання під №3 від «Радикальної партії»

БІОГРАФІЯ

Сергій Мельничук народився 26 січня 1972 року в Українській РСР. Дані про ранній період життя дуже мізерні. Вищу освіту здобув у військово-технічній області. Сергій Петрович — кваліфікований радіоінженер. Навчання пройшов з 1989 по 1994 роки.

У 1994 році Сергій Мельничук вступив до військової служби у технічну службу ракетного дивізіону. Виріс за рангом до заступника командира дивізіону та старшого інженера. У званні майора за станом здоров’я зі складу збройних сил України Сергій Петрович був звільнений.

З 2007 року по 2014 рр. майбутній народний депутат Мельничук Сергій займався бізнесом, почав з посади керуючого в області постачання в інженерній компанії, закінчив заступником її генерального директору. До конфлікту на Сході України Сергій Мельничук займав посаду генерального директора ВАТ «Материк-М».

ПОЛІТИКА

За часів Майдану Мельничук Серій Петрович був сотником Самооборони Майдану. На початку конфлікту був ініціатором створення і став першим комбатом батальйону «Айдар», який спочатку поповнювався активістами Майдану.

На хвилі піару та самопіару перший командир «Айдару» Мельничук був обраний у Верховну Раду України. Заявив про розбіжності з комбатом «Донбасу» Семеном Семенченком. З’ясування відносин доходили аж до мордобою.

22 травня 2015 р. проти нардепа Мельничука було відкрито кримінальну справу, і Сергій Петрович був оголошений у розшук. З червня з нього була знята депутатська недоторканість, пізніше – відкликаний мандат.

КОМПРОМАТ

5 лютого комбат Мельничук Сергій Петрович був вигнаний із партії Ляшка – РПЛ за те, що бійці його батальйону пікетували Міністерство оборони за підтримкою нардепа.

На хвилі кримінальних справ проти учасників батальйону командир «Айдару» Сергій Мельничук був звинувачений в організації і підготовці розкрадання волонтерської допомоги, побоях та залякуванні добровольців батальйону, випадках рекету за межею зони АТО з залученням бійців, викраданнях, зокрема офіцера «Айдару» Радченка. Вочевидь, командир Мельничук Сергій Петрович не тільки вів себе непристойним образом, влаштовуючи безлад у країні, але й подавав поганий приклад своїм підлеглим.

Список обвинувачень постійно розширюється. Все, чим примудрився відзначитись народний депутат Сергій Мельничук рано чи пізно стане відомим широкій громадськості. До переліку злочинів батальйону та особисто його колишнього командира приєднався Геннадій Москаль, збираючий, за його словами, всі заявки про злочини.

СІМ’Я

Про сім’ю колишнього народного депутата Сергія Мельничука даних немає.

 

Поделиться
Комментарии (0)

Комментарии закрыты.

mediametrics