Лозовой Андрій Сергійович. Досьє №44/330

13.07.2015
9131

Лозовой Андрій Сергійович

Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка та його помічник-консультант

БІОГРАФІЯ

Андрій Лозовой з’явився на світ 03.04.1989 р. Уродженець міста Рівне. Здобув освіту у Національному педагогічному університеті у Києві, вирішив продовжити освіту в аспірантурі.

ПОЛІТИКА

Андрій Лозовой являє собою приклад шустрого малого, який у свої двадцять з невеликим років вже займається серйозними питаннями державної важливості. Одразу ж після закінчення університету Лозовой Андрій Сергійович з’являється на політичній арені. Вже у 2009 р. Андрій Сергійович стає довіреною особою керівника молодіжного крила «Партії Зелених» в Україні.

У 2012 р. Андрій Лозовой намагався стати нардепом України у складі Радикальної партії, але в нього нічого не вийшло. Молодий та амбіціозний хлопець не дуже засмутився. Мовив, все життя попереду. Вже наступного року Лозовой Андрій Сергійович стає претендентом у народні обранці від опозиції. А ще через рік, у 2014 р., був обраний депутатом Київської міськради. Але нардеп Лозовой Андрій не став оцінювати це як велике досягнення, впевнений в тому, що здатний займатися більш серйозними справами.

Андрій Лозовой балотувався як кандидат від Радикальної партії на позачергових виборах у ВР. На цей раз у нього вийшло стати нардепом. На цих досягненнях його кар’єра не закінчується. Молодий депутат Андрій Лозовой має великі амбіції та являється особистим помічником Олега Ляшка, відомого своєю екстравагантною поведінкою та гомосексуальними нахилами.

КОМПРОМАТ

Помічник та радник Олега Ляшка Лозовой Андрій, будучи ще молодим депутатом, не має судимості. Але вже прославився на всю країну як скандаліст і людина з не зовсім нормальною психікою. Деякі колеги у ВР мають сумніви у його адекватності. Під час Євромайдану майбутній депутат Андрій Лозовой закликав мешканців Києва до фізичних розправ над беркутівцями. А також не забув згадати їх дружин та дітей. З цього приводу Андрій Сергійович писав на своїй сторінці у Facebook, що, мовив, не має ніякого співчуття до цих людей, тому що вони вбивають український народ.

Також був випадок, коли політик Андрій Лозовой намагався використати свої повноваження народного депутата в особистих цілях. Його із друзями якось не впустили до одного із нічних клубів Ужгороду. Помічник Ляшка Лозовой почав розмахувати своїм посвідченням, лаючись із охоронцем та погрожуючи закрити заклад. Судячи з усього, депутат Андрій Лозовой дуже образився, що не зміг вночі повеселитися та випити. Цей заклад замордували перевірками. До того ж, перевірки проводяться найретельнішим образом: представники різноманітних служб те й діло перевіряють документі, співпрацівників та навіть володаря нічного розважального клубу.

Знаючі люди приписують молодому депутату Лозовому Андрію Сергійовичу нетрадиційну орієнтацію та звання «підстилки» Ляшка. За цієї причини політик Андрій Лозовой у багатьох викликає співчуття. Говорять, що Ляшко не відрізняється постійністю та змінює сексуальних партнерів, коли вони йому набридають. Ходять чутки, начебто родичі нардепа Лозового переймаються, як би Ляшко не розбив серце молодому хлопцю.

Андрій Лозовой являється одним із головних забіяк у Верховній Раді. Якось депутат влаштував бійку через те, що нардеп Матвієнко назвав його прізвище у списках претендентів на зняття депутатської недоторканності.

Андрій Лозовой був ініціатором пропозиції, щоб депутати його фракції не підтримували відставку голови МВС Арсена Авакова.

СІМ’Я

Помічник та радник Ляшка Лозовой Андрій не одружений. Не виключено, що неодружений депутат через те, що в Україні не дозволено поки що заключати шлюб із чоловіками (на відміну від деяких закордонних країн). Втім, ходять чутки, що навіть прийняття цього закону не дає надії на те, що Ляшко наважиться взяти у дружини свого друга. Не виключено, що до того часу Андрія Лозового буде відправлено на пошуки щастя деінде подалі від Ляшка, який може знайти собі кого-небудь молодше й бадьоріше.

 

Поделиться
Комментарии (0)

Комментарии закрыты.

mediametrics