Ткаченко Юрій Олегович. Досьє №44/48

12.10.2015
4420

БІОГРАФІЯ

Дата і місце народження: 12 листопада 1972 р.;м. Болград, Одеська обл., Українська РСР, СРСР.

Освіта:

1995 р. — Ізмаїльський державний педагогічний інститут, кваліфікація «Вчитель початкових класів».

1997 р. – Ткаченко Юрій Олегович отримав диплом Київського інституту банкірів банку «Україна», кваліфікація «Економіст».

Блоги, особисті сторінки:

Фейсбук: Юрій Ткаченко

ЗВАННЯ, ЧИНИ, РЕГАЛІЇ

—     Орден «За заслуги» ІІІ ступеня (2009 рік).

—     Радник податкової служби І рангу.

—     Почесне звання Заслуженого економіста України.

МАЙНО, МАТЕРІАЛЬНИЙ СТАН

З відомих бізнесів Губернатора Юрія Ткаченка у Черкасах та області можна назвати «Фермерський ринок», директором якого до призначення в ОДА він працював, ресторан «Ботічеллі», салон краси «Леді Стар». У п’ятилітку губернаторства Черевка (2005-2010 роки) Юрій Ткаченко вважався «гаманцем» Олександра Володимировича, який регулярно вирішував будь-які фінансові питання екс-губернатора. Ткаченко Юрій Олегович жив у мирі та злагоді з послідовником Тулубом, який неодноразово відвідував «ринок нового зразка», очолюваний Юрієм Ткаченком.

КАР’ЄРА

1995-1999 р. – трудовий шлях майбутнього губернатора Черкаської області Юрія Ткаченка почався одразу по закінченню ВУЗу в Золотоніському відділенні АК АПБ «Україна» Черкаської області, де він займав посади інженера-аналітика, начальника служби безпеки, головного економіста.

З червня по серпень 1999-го – очолював Драбівське відділення АК АПБ «Україна» Черкаської області.

У серпні 1999 – серпні 2000-го – майбутній голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко займав посаду директора Черкаського філіалу АКБ «Легбанк».

З серпня 2000 року по січень 2002-го – очолював Черкаське регіональне відділення Державної інноваційної компанії.

У січні 2002 року – березні 2005-го – Ткаченко Юрій Олегович був головою Черкаського облуправління ВАТ «Державний ощадний банк України».

З березня 2005 року по квітень 2010-го очолив Державну податкову адміністрацію у Черкаській області.

У травні 2010 року – квітні 2011-го – був фіндиректором ПАТ фірма «Будкомплект» (м. Черкаси).

2 квітня 2013 року – Юрій Ткаченко став фіндиректором ПП «Будоснова 2007» (м. Черкаси).

З червня 2013 року по березень 2014-го – Ткаченко Юрій Олегович був головою ради директорів ТОВ «Торгоснова» (м. Черкаси).

ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко є співвласником черкаської торгової мережі «Моллі», підприємств «Золотоніський бекон», «Золотоніські сади», фермерського господарства «Воля», ресторану «Ботічеллі» (м. Черкаси) та ринку «Фермерський».

ПОЛІТИКА

З 2006 по 2010 рік майбутній губернатор Черкащини Юрій Ткаченко був депутатом Черкаської обласної ради V скликання (за списками партії «Наша Україна»). Очолив постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів.

Після підписання виконуючим обов’язки Президента України, голови Верховної Ради Олександром Турчиновим Указу №300/2014 від 15 березня 2014 року Юрій Ткаченко очолив Черкаську обласну державну адміністрацію (змінивши на цій посаді Сергія Тулуба). До цього він проігнорував першу пропозицію стати головою ОДА на користь батьківщинця Анатолія Бондаренка. Другу пропозицію прийняв, але місцева «Батьківщина» не підтримала його призначення. Ткаченко Юрій Олегович пройшов завдяки підтримці «УДАРу», за чиєю квотою він обирався.

Згідно з підписаним 9 вересня 2014 року Президентом України Петром Порошенком Указом №710/2014, Юрій Ткаченко був звільнений з посади Черкаського губернатора.

Відповідно до поданого у той же час Указу №711/2014 голова держави Порошенко Петро Олексійович перепризначив Ткаченка Юрія Олеговича головою Черкаської облдержадміністрації.

ОБІЦЯНКИ

Губернатор Черкаської області Юрій Ткаченко запевнив, що обласна влада буде будувати в Донецькій області фортифікаційні споруди поза планом

Завершено 16 днів тому – ВИКОНАНО

Ткаченко запевнив, що дружина бійця і його сини отримають безкоштовні путівки на санаторний відпочинок

Завершено 1 місяць тому — НЕ ВИКОНАНО

Ткаченко пообіцяв представити нову модель роботи ОДА

Сказано 2 місяці тому — У ПРОЦЕСІ

Детальніше тут. 

БЛИЗЬКІ ЗВ’ЯЗКИ

Кличко Віталій Володимирович – з 5 червня 2014 р. – мер Києва

КОМПРОМАТ

Судячи з того, що після відкриття «Фермерського ринку» проблеми його прямого конкурента – ринку на Пастеровській – стали регулярними, Ткаченко Юрій Олегович – великий прихильник чесної конкурентної боротьби. Можна пригадати, як у 2005 році нове керівництво Черкаської податкової встановило, що всі рахунки за електроенергію у ресторані «Ботічеллі» оплачувала ДПА (ресторан знаходився будівлі, що примикає до податкової) – ступінь їх подиву сприянню Ткаченко Юрія Олеговича ресторанному бізнесу не знала кордонів. В останні роки пан Ткаченко не брав участі у політичному житті країни та регіону.

Поделиться
Комментарии (0)

Комментарии закрыты.

mediametrics