Богдан Руслан Дмитрович. Досьє №44/82

16.11.2015
2524

Богдан Руслан Дмитрович

Народний депутат України VI (БЮТ (ВО «Батьківщина»), «Реформи і порядок»), VII (БЮТ (ВО «Батьківщина»)) скликань

БІОГРАФІЯ

Богдан (Мусієнко) Руслан Дмитрович народився 28 січня 1972 року у Києві.

З 1987 року Руслан Богдан проходив навчання у Київському Суворовському військовому училищі, фах –«військова підготовка».

До 1997 року навчався в Українському державному університеті фізичного виховання та спорту за фахом «фізичне виховання».

У 1996-2000 рр. майбутній народний депутат Руслан Богдан – студент Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, фах –«економіка».

У 2004 році змінив своє справжнє прізвище Мусієнко на Богдан.

У 2008 р. Богдан Руслан Дмитрович закінчив Івано-Франківський національній технічний університет нафти та газу, спеціальність – «геологія нафти та газу».

КАР’ЄРА

1994-2001 рр. – майбутній нардеп працює у ТОВ «Фарт». За цей час піднявся службовими сходами до комерційного директора від голови відділу матеріально-технічного забезпечення.

До 2007 р. – перший заступник директора тієї ж фірми.

ПОЛІТИКА

Березень 2006 р. – Руслан Богдан – кандидат у народні депутати України від «Громадянського блоку Пора-ПРП», №31 у списку. Під час виборів: перший заступник директора ТОВ «Енерготорг», член ПРП. Пройти у парламент не вийшло.

З 23 листопада 2007 р. – Руслан Богдан – народний депутат України VI скликання від Блоку Юлії Тимошенко (№146 у списку). Під час виборів: перший заступник директора ТОВ «Енерготорг», член ПРП.

Виключення та повернення до БЮТ

03.07.2012 повернувся у фракцію «Блок Юлії Тимошенко – Батьківщина». Про це на засіданні Ради оголосив її голова Володимир Литвин. Спікер зачитав заяву Руслана Богдана про входження у фракцію БЮТ. Нагадаємо, Руслан Богдан був у числі 7 депутатів, які були виключені з БЮТ у лютому 2011 року за голосування про внесення змін до Конституції, зокрема проведення позачергових виборів до парламенту у жовтні 2012 року, а президента – у березні 2015 року. Декілька років тому нардеп Руслан Богдан фігурував у скандалі з розбещенням дітей у дитячому таборі «Артек».

З 17 червня по 27 листопада 2014 р. – Руслан Богдан – народний депутат України VII скликання від ВО «Батьківщина» (№73 у списку). Член Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

КОМПРОМАТ

Муся

Народний депутат Руслан Богдан неодноразово був у полі зору Головного управління кримінального розшуку МВС (проходив за опер. справою «Бобри»): у листопаді 1993 року як учасник злочинної групи, яка займалась пограбуваннями, у серпні 1995 року та у вересні 1997-го його перевіряли на предмет причетності до навмисного вбивства. У вересні 1998 року Руслан Мусієнко (тоді ще він був Мусієнком, а не Богданом) був навіть затриманий з двома учасниками за вимагання 4200 доларів у підприємця А. П.

Як повідомив останній органам, в офісі фірми «Перрі енд ассоушейтс» її керівник та двоє невідомих (одним з них і був Руслан Мусієнко) під загрозами фізичної розправи відібрали автомобіль БМВ та вимагали викупити його за вищеназвану суму. У момент передачі грошей трійця і була затримана. Правда, тоді Мусієнко відбувся лише адміністративним покаранням за злісну непокору міліції. До речі, у матеріалах оперативників також відмічено, що вищезгадану фірма, яка належала американцю, «кришувала» так звана бригада Савлохова, а мзду у сумі 400 доларів збирав особисто Руслан Мусієнко, більш відомий у кримінальних колах як Муся. У біографії – також організація отримання «брускових» кредитів, рекет, кришування бізнесу та навіть приховання краденого. Інформатори правоохоронних органів повідомляли, що в ті роки, коли більшість українців не дуже шикували, Руслан Мусієнко з матір’ю жили дуже забезпечено, «не обмежуючи себе у грошових витратах». А станом на 2002 рік Муся взагалі живе на широку ногу.

Один тільки його автопарк нарахував декілька одиниць техніки. Так, у розпорядженні майбутнього депутата Руслана Богдана (Мусієнка) було два автомобілі «Тойота», «БМВ-525», «БМВ-730», «ГАЗ-3110», БМВ-740». В оперативних розробках сказано, що Руслан Мусієнко «живе відокремлено, приховано, характеризується як зарозуміла, ділова, схильна до наживи, нагла, хитра та самовпевнена людина». Також на його ім’я з 1998 року було зареєстровано дві одиниці мисливської зброї. У 2001 році створюється підприємство ТОВ «Енерготор» (сьогодні воно займається поставками природного газу), де Богдан-Мусієнко працював першим заступником директора. У 2007-му Руслан Богдан займає почесне крісло в українському парламенті.

Звинувачення у педофілії

13 жовтня 2009 року депутати Верховної Ради Вадим Колесніченко (Партія регіонів) та Григорій Омельченко (БЮТ) заявили, що у відомому Міжнародному дитячому центрі (МДЦ) були зґвалтовані два вихованця, і мали місце інші випадки педофілії. Депутати вирішили розголосити справу, оскільки до неї причетні відомі політики, а на слідство чиниться сильний тиск. Прокуратура та міліція визнали, що ведуть справу про розбещення неповнолітніх в «Артеку»,що не виключена причетність до цього політиків. В «Артеку» з обуренням відреагували на появу звинувачення. Керівництво табору заявило, що на території МДЦ всі діти знаходились в повній безпеці, і ніяких педофілів там не було і нема. Розслідування взяв під свій контроль Президент Віктор Ющенко.

15-16 жовтня 2009 року народного депутата Руслана Богдана відкрито звинуватили у педофілії. Але 14 жовтня він спростував це звинувачення.

5 квітня 2010 року у ЗМІ був оприлюднений звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, у якій обвинувачувалися депутати Віктор Уколов, Сергій Терьохін та Руслан Богдан, але підтвердження не було.

Наприкінці 2011 року Генеральна прокуратура оголосила про закриття справи. Завдяки цьому скандалу опоненти БЮТ отримали політичну вигоду. Особливо Віктор Ющенко, який балотувався у президенти у 2008 році, щоб у парламенті більше не було педофілів.

У свою чергу Руслан Богдан звернувся до Арсена Авакова, який на той час був міністром ЗСУ, та вимагав притягнути до відповідальності винуватих.

СІМ’Я

Колишній народний депутат Руслан Богдан одружений на Ірині Миколаївні. Є діти – донька Софія та син Тимур.

Поделиться
Комментарии (0)

Комментарии закрыты.

mediametrics