Іллєнко Андрій Юрійович. Досьє №44/160

19.11.2015
4241

Іллєнко Андрій Юрійович

Народний депутат України VII (ВО «Свобода»), VIII (позафракційний) скликань

БІОГРАФІЯ

Іллєнко Андрій Юрійович з’явився на світ 24.06.1987 р. у столиці країни.

Закінчив КНУ імені Т. Шевченка у 2009 р. Отримав спеціальність політолога.

Через п’ять років відправився навчатись до аспірантури у той же університет.

ПОЛІТИКА

Іллєнко Андрій Юрійович прийшов до політики у 2004 р., примкнув до партії «Свобода». Цікаво, що Андрій Іллєнко тільки через рік офіційно вступив у цю партію, після того, як йому виконалось вісімнадцять років.

У 2006 р. у нього відбулося просування за партійною лінією. Протягом чотирьох років заміщав голову столичної «Свободи».

У 2010 р. свободівець Андрій Іллєнко став довіреною особою Олега Тягнибока, коли той вирішив брати участь у виборчій гонці та сподівався стати президентом країни.

Також у 2010 р. націоналіст Андрій Іллєнко досяг успіху в організації вуличних пікетів, спрямованих проти незаконної міграції. Андрій Іллєнко настільки захопився цією справою, так зумів організувати протестний рух, що ці акції увійшли до історії як найбільші на Південному Сході країни. Протестними заходами до сих пір пишаються націоналісти України.

У 2010 р. націоналіста Андрія Іллєнка очікували серйозні успіхи на політичному терені. Він став депутатом Київської облради. Декілька місяців потому (з вересня 2010 р.) очолив столичне відділення «Свободи».

З 12 грудня 2012 р. – Андрій Іллєнко – народний депутат України VII скликання. Балотувався від партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», був обраний по виборчому округу №215 (м. Київ). Його партія також пройшла до Верховної Ради, тому він приєднався до неї після виборів.

На позачергових парламентських виборах восени 2014 року нардеп Андрій Іллєнко від «Свободи» пройшов від тієї ж партії та по тому ж округу, що й попереднього разу, ставши народним депутатом України VIII скликання.

КОМПРОМАТ

Народний депутат Андрій Іллєнко відомий націонал-соціалістичним світоглядом та ідеологією. Деякі політики впевнені, що він виступає за ідею нації. Він позиціонує свою партію як рятівницю України.

У березні 2014 р. Іллєнко Андрій Юрійович був серед представників своєї партії, які були замішані у крупному скандалі за участю ЗМІ. Тоді представники «Свободи» змусили Олександра Пантелеймонова, керівника Першого Національного каналу, написати заяву про звільнення з посади «за власним бажанням», застосовуючи при цьому фізичну силу. Серед інших учасників побиття були також народні депутати від «Свободи» Ігор Мірошниченко та Богдан Бенюк.

Садисти зняли свої знущання на відеокамеру та завантажили запис в Інтернет. Вони влаштувати цей безлад після того, як в ефірі телеканалу був показаний сюжет про те, як Крим приєднався до РФ. Для радикалів і націоналістів такий сюжет, незважаючи на те, що ЗМІ інформують населення про поточні події, бачиться крамольним.

СІМ’Я

Народний депутат Андрій Іллєнко нещодавно одружився. Його дружина Марина трудиться у банку. Дітей поки нема.

Батько Юрій працює режисером. Мати, Людмила Єфименко, є акторкою, широко відомою у вузьких колах. Є старший брат – Філіп.

Поделиться
Комментарии (0)

Написать комментарий

mediametrics